משרד משותף – העתיד כבר כאן

מאת JobHunt

weworkאיפה אתם עובדים? בחברה גדולה וגלובלית, סטארט אפ מבטיח או עסק קטנטן וביתי? בכל מקרה, כדאי לכם לשקול לעבור למתחם משותף.
מתחם משותף, Shared Office Space, בדרך כלל מכיל מספר משרדים או שטחי עבודה פתוחים. בהתאם לגודל המתחם וייעודו, ניתן לשכור משרד או עמדת עבודה לפי שעות, ימים או חודשים. מה שהחל כפתרון עבור אלו העובדים בבתי קפה, התגלגל לכדי פתרון יעיל וחסכוני עבור משרדים שונים:

במתחם המשותף כל עסק משלם עבור שטח העבודה ששכר, ואינו צריך להתעסק עם תשלומי חשבונות שונים, כגון חשמל וארנונה. בעל העסק אינו צריך לבזבז זמן בתחזוקת המקום, וההוזלה היא משמעותית כיוון שמספר עסקים חולשים על אותו מתחם.

אך למקום עבודה משותף, בגלגוליו המתקדמים והמתוחכמים יותר, יש הרבה יותר להציע מאשר הוזלת עלויות (שאין לזלזל בה, כמובן).

בחלוקת מקום העבודה עם עסקים אחרים, נפתחות הזדמנויות מעולות ליצירת קשרים עסקיים שונים ופיתוח הזדמנויות עסקיות חדשות. בנוסף, ההתחככות באנשים מתחומים אחרים יכולה להניב שיתופי פעולה יצירתיים ודרכי עבודה חדשות שלא הייתם חושבים עליהן, לו העסק שלכם היה סגור בתוך משרד משל עצמו. בכלל, תחלופת אנשים ופיתוח נטוורקינג הן הדרכים הטובות ביותר לא לקפוא על השמרים ולקבל רעיונות שיקדמו אתכם ואת העסק שלכם לאורך זמן.

היום המתחמים המשותפים גם מתהדרים יותר ויותר בעיצוב מודרני, אווירה תוססת ועשייה מגוונת. כמו כן, הם מציעים יותר פונקציות שמאפשרות לעובדים ולמנהלים ראש שקט לעשות את מה שהכי חשוב בשעות העבודה: לעבוד.

רוצים לשמוע עוד? זה לא רק בארץ!

לאור כל זה, אנחנו שמחים לספר שגם אנחנו עברנו למתחם משותף, חדש ומגניב!

מעכשיו תוכלו למצוא אותנו במשרדנו החדש במתחם We Work ברחוב דובנוב בתל-אביב, שאפשר קצת לקרוא עליו פה.

אבל לפני המשרד – הכי חשוב זה למצוא עבודה! אז נשמח להזמין אתכם אלינו לכוס בירה או קפה, ולראות איך אפשר לעזור לכם בזה.

רוצים? שלחו קו"ח: www.jobhunt.co.il

השאר תגובה