ניתוח החזר על השקעה – ROI, בשירות JobHunt Premium

ב-JobHunt, אנו מחויבים למקסם את הערך שהטאלנטים שלנו מקבלים מהשירות.

היבט מרכזי במחויבות זו הוא הגישה הייחודית שלנו למדידת ההחזר על ההשקעה (ROI) בחיפוש העבודה שלך. כך אנו מפרקים את זה:

הַשׁקָעָה

ההשקעה שלך ב-JobHunt חורגת מהזמן שאתה מבלה בהמתנה להזדמנות העבודה המושלמת. זה כולל את האמון שאתה נותן בשירותים שלנו, את המאמץ שאתה משקיע בהכנת מסמכים, השתתפות בסדנאות והתקשרות עם מעסיקים פוטנציאליים. השקעה הוליסטית זו היא הבסיס לחישוב ה-ROI שלנו.

הֶחְזֵר

ההחזר על ההשקעה שלך הוא לא רק מציאת עבודה כלשהי; מדובר בהבטחת העמדה הנכונה שתואמת את הכישורים, ההעדפות ושאיפות הקריירה שלך. אנו מודדים תשואה במונחים של שביעות רצון בעבודה, שכר, הטבות והזדמנויות לצמיחה והתפתחות מקצועית.

חישוב הֶחְזֵר  הַשׁקָעָה – ROI

בעוד שבאופן מסורתי מכומת החזר ROI במונחים פיננסיים, אנו מתאימים את הרעיון הזה לתהליך חיפוש העבודה על ידי התחשבות בתשואות מוחשיות והן לא מוחשיות. חישוב החזר ה-ROI שלנו מתמקד בערך שאתה מרוויח מהשירותים שלנו, כולל:

  • יעילות זמן: משך הזמן מתחילת חיפוש העבודה שלך ועד לקבלת הצעת עבודה, מותאם על ידי הפרסומים הדו-שבועיים שלנו ותמיכה מותאמת אישית.
  • התאמה מקצועית: עד כמה התפקיד תואם את המומחיות ואת יעדי הקריירה שלך.
  • קידום קריירה: הזדמנויות לצמיחה והתפתחות בתפקידך החדש.

אי הכללה של זמני הפסקה/הפסקה

אנו מבינים שהחיים קורים, וייתכנו מקרים בהם תצטרך להשהות את חיפוש העבודה שלך. בחישוב החזר ה-ROI שלנו, אנו לא כוללים תקופות אלה כדי להבטיח שאנו מייצגים במדויק את האפקטיביות של המעורבות הפעילה שלנו בתהליך חיפוש העבודה שלך. משמעות הדבר היא שהזמן שאנו מדווחים מתמקד אך ורק בתקופה שבה אתה מחפש באופן פעיל ומגיש מועמדות לעבודות בסיוענו.

כיצד אנו מחשבים זמן

  • הכנה ראשונית: עד שבועיים להכנה ראשונית של מסמכים ופרופילים.
  • מחזור פרסום: אנחנו נפרסם את קורות החיים שלך למגייסים כל שבועיים,  כלומר 2 פרסומים בחודש.
  • דוגמה: אם בממוצע נדרשים 6 פרסומים כדי למצוא עבודה, משך חיפוש העבודה הכולל מחושב כ-3.5 חודשים (שבועיים להכנה + 3 חודשים של חיפוש עבודה פעיל דרך הפרסומים שלנו).

שיטה זו מאפשרת לנו לספק ציפייה ריאלית לציר הזמן של חיפוש העבודה, תוך שימת דגש על המסירות שלנו לא רק למצוא לך עבודה, אלא את העבודה הנכונה.

הַבְטָחַת JobHunt

אנו מאמינים שהבנת ה-ROI של חיפוש העבודה שלך מציעה בהירות ותובנה לגבי הערך של השותפות שלנו. זוהי עדות למחויבות שלנו לא רק לעמוד בציפיות שלך, אלא לחרוג מהן, במסע שלך למציאת תעסוקה מספקת.

על ידי בחירת JobHunt, אתה לא רק מחפש עבודה; אתה משקיע בשירות שמקרב אותך לשאיפות הקריירה שלך, ביעילות וביעילות.

משך חיפוש עבודה לפי רמת ניסיון

מבוא:

הבנת המסע לתעסוקה חיונית עבור הכישרונות שלנו ב-JobHunt. להלן הנתונים הסטטיסטיים המפרטים את משך הזמן הממוצע של חיפושי עבודה על פני שלוש רמות ניסיון מובחנות: זוטרים/ג'וניורים, דרג ביניים – שנתיים עד שש שנות ניסיון, מנוסים ומנהלים. התובנות הללו מכוונות לשפוך אור על הדינמיקה בשוק העבודה ועל האפקטיביות של תהליך התאמת העבודה המותאם של JobHunt.

תרשים רבעוני:

תרשים זה לוכד את התנודות במשכי חיפוש העבודה לאורך ארבעת הרבעונים האחרונים. זה משקף כיצד תנאי השוק החיצוניים, מגמות הגיוס העונתיות והדרישות המתפתחות בשוק העבודה השפיעו על הזמן שלוקח לכישרונות שלנו בשלבי קריירה שונים להבטיח תעסוקה.

בתרשים הבא מוצג הממוצע ללא עיגול הממוצע בצורה יותר מדויקת לשם השוואה:

לסקירה השנתית (3 השנים האחרונות):

הגרף הבא מספק פרספקטיבה רחבה יותר, הממחיש את מסע חיפוש העבודה בשלוש השנים האחרונות. היא מציעה מבט ייחודי על המגמות והשינויים בנוף התעסוקה, ומדגישה כיצד האסטרטגיות ההסתגלותיות והתמיכה המותאמת שלנו ניווטו כישרונות דרך שווקים משתנים.

תובנות ומסקנה:

על פני שתי מסגרות הזמן, ניכר כי רמת הניסיון משחקת תפקיד משמעותי במשך חיפוש העבודה. צעירים, בהיותם חדשים יחסית בשוק העבודה, עשויים להתמודד עם תקופות חיפוש ארוכות יותר, המשקפות את הצורך בתמיכה והדרכה חזקים יותר. לעומת זאת, בכירים חווים לעתים קרובות חיפושים קצרים יותר, וסביר להניח שהם נהנים מהביקוש הרב למומחיות שלהם. 

אנשי מקצוע ברמה בינונית רואים בדרך כלל משכי חיפוש מתונים, ומאזנים בין היתרונות של ניסיון מסוים לבין האתגר של מציאת תפקידים המתאימים לכישוריהם ולשאיפותיהם הגדלות. 

ב-JobHunt, אנו מחויבים לשכלל את הגישה שלנו ללא הרף כדי להבטיח שכל הכישרונות שלנו – ללא קשר לרמת הניסיון – ימצאו את העבודה האידיאלית שלהם ביעילות.

טווחי שכר לפי רמת ניסיון

מבוא:

חשוב לא פחות מהזמן שלוקח למצוא עבודה הוא התגמול שמחכה. להלן, אנו מציגים את טווחי השכר החודשי זוטרים/ג'וניורים, דרג ביניים – שנתיים עד שש שנות ניסיון, מנוסים ומנהלים, הנקובים במטבע ש"ח.

הסבר תרשים:

גרף זה מתאר את טווחי השכר על פני שלוש קבוצות הכישרונות שלנו, ומציע תובנות לגבי התוצאות הכספיות של מאמצי ההשמה שלנו בעבודה והשינויים בממוצע השכר לאורן השנים. זוהי עדות ליתרון התחרותי שהכשרונות שלנו משיגים באמצעות התמיכה המקיפה בקריירה והדרכת המשא ומתן של JobHunt.

תובנות ומסקנה:

מגמות שכר על פני ספקטרום הניסיון חושפות דפוסי תובנה; לג'וניורים, בעוד שהם מתחילים במדרגות שכר נמוכות יותר, יש פוטנציאל צמיחה משמעותי. אנשי מקצוע ברמה בינונית רואים קפיצת מדרגה בולטת ביכולת ההשתכרות שלהם, המשקפת צבירת מיומנויות וניסיון יקרי ערך. בכירים מחזיקים בשכר הגבוה ביותר, מה שמדגיש את הפרמיה שהשוק מציב על מומחיות ויכולות מנהיגות נרחבות. ב-JobHunt, אנו גאים בכך שלא רק עוזרים לכישרונות שלנו להשיג משרות התואמות את כישוריהם ושאיפותיהם, אלא גם להעצים אותם להשיג את התמורה המקסימלית.

סיכום:

JobHunt אנחנו יותר מפלטפורמה לחיפוש עבודה; אנו שותף לצמיחה המקצועית שלך. נתונים סטטיסטיים אלה מדגישים את המחויבות שלנו לספק לך תובנות ברורות וניתנות לפעולה ואת התמיכה הייעודית הדרושה לך כדי לנווט את מסע הקריירה שלך בהצלחה.

מחלקת ניתוח מידע 2024 JobHunt  ™CLEAR VIEW Real Time 

פורסם בתאריך: 24.4.24