הצטרפו עכשיו לחבילות Safe Packs ותיהנו מהתחייבות להצלחה + רשת ביטחון לשנה + 10% הנחה!
תוכניות JobHunt פרימיום
JobHunt מעניקה לך גישה לרשת של כ-13,000 אנשי קשר בחברות,
וליווי אישי צמוד. עלו דרגה בקריירה ובשכר במהירות וביעילות.
JobHunt מעניקה לך גישה לרשת של כ-13,000
אנשי קשר בחברות, וליווי אישי צמוד.
רק בחבילה יש:
התחייבות להצלחה + רשת ביטחון + 10% הנחה!
מנוי חודשי
חבילת Safe Pack
Basic Safe Pack
Executive Safe Pack
שירות JobHunt Premium בסיסי, כולל ליווי אישי מקצועי, ופרסום רחב
כולל חבילת ייעוץ לפתרון בעיות, סימולציות של ראיונות ועוד, מומלץ לאקסטרה ביטחון
מסלול לבכירים עד רמת מנכ"ל.
כולל חבילת מיתוג מיוחדת למנהלים
1,619
לחודש
1,889
לחודש
2,249
לחודש
לתשלום
לתשלום
לתשלום
משך התוכנית
ההתחייבות">
4 + 1 חודשים
4 + 1 חודשים
4 + 1 חודשים
פרסומים לאנשי הקשר
10
10
10
התחייבות להצלחה
שנה של רשת ביטחון
ליווי אישי צמוד
סימולציות ראיון עבודה
X
בניית פרופיל טאלנט
ניתוח תוצאות ושיפורים
שירות בעברית ובאנגלית
קו ישיר לסוכן
Basic Safe Pack
שירות JobHunt Premium בסיסי, כולל ליווי אישי מקצועי, ופרסום רחב
1,619 לחודש
לתשלום
 • משך התוכנית
  4 + 1 חודשים
 • פרסומים לאנשי הקשר
  10
 • התחייבות להצלחה
 • שנה של רשת ביטחון
 • ליווי אישי צמוד
 • סימולציות ראיון עבודה
 • בניית פרופיל טאלנט
 • ניתוח תוצאות ושיפורים
 • שירות בעברית ובאנגלית
 • קו ישיר לסוכן
Classic Safe Pack
כולל חבילת ייעוץ לפתרון בעיות, סימולציות של ראיונות ועוד, מומלץ לאקסטרה ביטחון
1,889 לחודש
לתשלום
 • משך התוכנית
  4 + 1 חודשים
 • פרסומים לאנשי הקשר
  10
 • התחייבות להצלחה
 • שנה של רשת ביטחון
 • ליווי אישי צמוד
 • סימולציות ראיון עבודה
 • בניית פרופיל טאלנט
 • ניתוח תוצאות ושיפורים
 • שירות בעברית ובאנגלית
 • קו ישיר לסוכן
שירותים בתכנית
Executive Safe Pack
מסלול לבכירים עד רמת מנכ"ל.
כולל חבילת מיתוג מיוחדת למנהלים
2,249 לחודש
לתשלום
 • משך התוכנית
  4 + 1 חודשים
 • פרסומים לאנשי הקשר
  10
 • התחייבות להצלחה
 • שנה של רשת ביטחון
 • ליווי אישי צמוד
 • סימולציות ראיון עבודה
 • בניית פרופיל טאלנט
 • ניתוח תוצאות ושיפורים
 • שירות בעברית ובאנגלית
 • קו ישיר לסוכן

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי
הצטרפתי לשירות, מה עכשיו?
ניצור איתך קשר בהקדם, לקביעת פגישת היכרות, נדריך ונלווה אותך בכל השלבים
עד למציאת המשרה הבאה שלך.
שאלות נפוצות
לא מצאת את מה שחיפשת? צרו קשר בווטאספ או במייל
הבדלים בין המסלולים קשורים למטרת ואופי החיפוש, רמת הניסיון והאתגרים האישיים של כל טאלנט. ברכישת אחת מחבילות Safe Pack למציאת עבודה, ל-4 חודשים, מקבלים גם: התחייבות להצלחה - חודש נוסף חינם, רשת ביטחון לשנה, עד 10% הנחה ! מסלול Basic, שירות JobHunt Premium בסיסי מלא, כולל, ליווי אישי מקצועי, לבניית פרופיל טאלנט ממוקד מטרה, שמספר את סיפור הקריירה בצורה מותאמת למטרה, ומיתוג מושלם: הגדרת מטרה, קו"ח מותאמי מטרה, מכתב מלווה, פרופיל LinkedIn, והדרכת רשתות נוספות. חבילת מיתוג בכירים מיוחדת, בתכנית מנהלים. וכמובן, פרסום וקידום פרופיל הטאלנט שלך, לרשת אנשי הקשר של JobHunt, כדי למקסם חשיפה למשרות נסתרות. מדי שבועיים ננתח יחד את התוצאות ונציע דרכי שיפור. מסלול Classic, המסלול הפופולרי והמלצת הצוות. מעניק תוספת ביטחון, עם שעות ייעוץ נוספות לפתרון בעיות וקשיים אישיים שמאובחנים במהלך החיפוש, כמו כישלונות חוזרים בראיון עבודה, באמצעות סימולציות אישיות של ראיונות עבודה לדוגמה. מסלול Executive, מיועד לבכירים: מנכ"לים, דירקטורים וכו', לגילוי וחקירה של תפקידים בכירים, ואפשרויות חדשות למנהלים ברמת מנכ"ל / סמנכ"ל. תוספת שעות ייעוץ בנושאי חבילת מיתוג בכירים מיוחדת, חקירה של סוגי תפקידים בכירים שונים וחדשים ועוד לפי הלקוח ומידע חי מהשוק.
אחת לשבועיים, אנחנו נפרסם ונחשוף את קורות החיים שערכנו איתכם, לכ-13,000 אנשי קשר בתעשיית ההייטק הישראלית ותעשיות נוספות, אשר מחוברים לרשימת התפוצה שלנו. אנשי הקשר מגוונים; עובד חברה הנהנה מבונוס "חבר-מביא-חבר", מנהל צוות בחברה, מגייס מקצועי, head hunter ועוד - כולם נהנים בחינם, מתפוצת קורות חיים של טאלנטים אשר עברו תהליך ייעוץ ומיקוד קריירה, וזמינים לעבודה. כך נעניק לך, מחפש העבודה, יתרון תחרותי בשוק הן באופן ההגעה למשרה (לפני שהיא מתפרסמת ברבים) והן בייצור השידוך המדויק ביותר באמצעות הליווי המקצועי. חשוב להבין כי עקרון מנחה בשיטתנו הוא הגדלת החשיפה של קורות החיים למעסיקים פוטנציאליים, שיוצרים קשר לפי מידת ההתאמה. תפקידנו לנתח את הפניות ותוצאות הפרסום ולטייב את התהליך בהתאם למשוב המתקבל באופן סובייקטיבי מהשוק. אין אנו מצויים בקשר ישיר ומתמיד עם המעסיקים הפוטנציאליים, אלו אף רשאים להעביר את קורות החיים הלאה. באחריותכם, לתעד את כלל הפניות על מנת לאפשר לנו לשפר את התהליך.
בניגוד לחברות ההשמה ושירותים אחרים אשר פועלים מטעם המעסיקים, אנו פועלים מטעם מחפש העבודה ומהווים עבורו סוכן טלנטים אישי בהייטק. יחד ננסה לתת מענה לכל האתגרים איתם התמודדת עד כה לבד ונפעל במשותף להגיע להצלחה שלך במשימה. הליווי של JobHunt מצמצם את זמן החיפוש ומקל על התהליך, אך דורש מחויבות הדדית. פישטנו עבורך את העקרונות המנחים לפיהם יש לפעול על מנת להצליח בתהליך. במסגרת התחייבות להצלחה בחבילות JobHunt Premium Safe Pack אנו מתחייבים לתת חודש נוסף חינם, כמובן בתנאי שפעלו על פי העקרונות המנחים, במידה וחיפוש העבודה לא הסתיים בהצלחה תוך 4 חודשי החבילה (בשל פערים מקצועיים או קשיים אישיים או כל סיבה אחרת).
כן. ניתן לשדרג מסלול שירות ע"י שינוי המנוי החודשי. גם את חבילות Safe Packs ניתן לשדרג חודשית והשלמת ההפרש. יש לעדכן את מנהל הקריירה האישי בבקשת השדרוג לפני פקיעת המנוי החודשי ותקבלו קוד רכישה ייעודי חדש.
מצאת עבודה? מזל טוב! אנו מבינים שלא תמיד דברים הולכים כמתוכנן ולכן אנו ממשיכים להיות פה לצידכם. מרגע מציאת העבודה נשמור עבורכם את יתרת הפרסומים שלא נוצלו (לצד שאר מרכיבי השירות המקצועי) למשך שנה ממועד ההצטרפות. כך תהיו בטוחים ומכוסים, גם אם תגלו בדיעבד, שהשידוך היה פחות מוצלח, ונוכל להמשיך לסייע לכם בחיפוש, במהירות וביעילות, בזמן שאתם עדיין עובדים אולי, ועוד לפני שזה יכניס אתכם לדיכאון.
כן. ניתן להקפיא את השירות פעם אחת ועד חודשיים ימים. חשוב לזכור כי הצבתם בפניכם מטרה - למצוא עבודה, מהר. לפיכך, יש לשקול בכובד ראש רצון להקפאת התהליך. אם בכל זאת ההפסקה נדרשת, כדאי לעשות זאת לצורך השלמת פערים מקצועיים או חופשה וניתוק שתסייע בהתארגנות מחודשת. אנו ממליצים להתייעץ על כך עם מנהל הקריירה האישי. כמו כן, עליכם לעדכן אותנו על כך בכתב ולהגדיר מועד ברור לסיום ההקפאה.
זמן החיפוש הממוצע עמד על 3.4 חודשים, לפי נתוני רבעון ראשון 2024. חשוב לזכור שתהליך חיפוש העבודה הוא אינדיבידואלי ותלוי במשתנים רבים. יש קשר הדוק בין קיצור זמן החיפוש ליישום העקרונות המנחים שנוסחו לצורך כך.
לא. השירות הוא אישי ולא ניתן להעברה. הפרסומים הנותרים, ישמרו למשך שנה ממועד ההצטרפות, כרשת ביטחון במידה והשידוך עם המעסיק לא צלח ונדרשתם לחזור לחיפוש או מכל סיבה אחרת.
ככלל, השירות מתאים למחפשי עבודה המבקשים להיעזר בכלים מקצועיים וטכנולוגיים, לצורך ייעול התהליך. השירות נותן מענה לכל דרגות התפקיד (מנוסים, ג'וניורים או בכירים) ורלוונטי גם לטאלנטים המבקשים לעשות הסבה מתעשיות אחרות. אם אתם מתלבטים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים אישיים ונקבע שיחה קצרה לבחינת התאמה משותפת.
כן, יש לנו ניסיון מצויין עם ספקטרום רחב של תפקידים בתעשיית ההייטק והתעשיות השונות(שיווק, מכירות, פיתוח עסקי, תפעול, ניהול פרויקטים, כספים, שירות לקוחות ועוד). השירות רלוונטי גם לבעלי תארים מתקדמים (PHD) וכמובן לבכירים, מנכלי"ם וכו'.
במעבר בין העולמות השונים חשוב לתרגם את סט היכולות והניסיון איתו אתם מגיעים לחיפוש - אל תוך הטייטלים והמושגים הנכונים מעולם ההייטק. חשוב לא לשנמך, או לנסות להתחיל מ"אפס" אלא לנצל את החוזקות והערך המוסף בעולם החדש אליו אתם רוצים לפנות. התהליך המוצע יסייע למועמדים המבקשים לעשות הסבה, לקבל משוב אובייקטיבי מהשוק, לגבי סט היכולות הנדרשים כדי לצלוח את המעבר ולעשות שינויים נדרשים בהתאם. חשוב לזכור כי, לרוב מדובר בתהליך מורכב הדורש סובלנות ופתיחות למשוב שיתקבל. נמליץ למחפשי עבודה המבקשים לעשות הסבה להצטרף למסלול הפרימיום סייף.
הליווי אישי ולכן את המפגשים הראשוניים נקדיש להכרות, אישית ומקצועית כתיבת קורות חיים משותפת על פי מחקר שוק והתאמת לדרישות הנוכחיות. לאחר מכן נפרסם למאגר אנשי הקשר שלנו ואלו יצרו איתכם קשר על פי מידת ההתאמה למשרות הפנויות בתקופה הרלוונטית. אנו רואים חשיבות מכרעת לתיעוד כלל הפניות אף אלו המתקבלים באופן עצמאי מאחר וכשבועיים מאז הפרסום ניפגש שוב לניתוח נתונים והמלצות לטיוב התהליך. לעיתים נציע שינויים רטוריים בקבצים, חידוד אופן ההצגה העצמית והמלצות מקצועיות אחרות - הכל תלוי מקרה. יודגש כי אנחנו זמינים ללקוחותינו בזמן אמת באמצעות הווטאסאפ וניתן לקבוע פגישה אישית גם לפני המועד הנקוב. אחת לשבועיים נפרסם את קורות החיים שוב, על מנת לייצר הזדמנויות וראיונות עבודה נוספים. כך נמשיך בהתאם למסלול הנבחר.
הכל נעשה אונליין, באופן נוח וזמין לעבודה באמצעות הגוגל והוואטסאפ. אנו מציעים שירות מלא בעברית ובאנגלית. השירות באנגלית מקנה יתרון נוסף למבקשים לעבוד בחברות הייטק, אשר יכולים לרענן את השימוש היומיומי בשפה האנגלית.
בניגוד לדעה הרווחת לפיה תהליכי הגיוס בשוק העבודה נתקעים בסמוך לחגים וחופשות ארוכות, מידע בזמן אמת מראה כי דווקא בתקופות אלו מועמדים רבים זונחים את החיפוש ונוצרות הזדמנויות חדשות למועמדים שממשיכים את החיפוש כרגיל. אל תשכחו, כשלחברה מסויימת חסר איש מקצוע, הם מגייסים ולא משנה לוח השנה. מלבד זאת, חברות רבות הינן גלובאליות, והחופשות בישראל פחות מטרידות אותן.
תשלום מנוי חודשי מתבצע מדי חודש, ניתן להפסיק את המנוי בכל עת. תשלום עבור חבילת פרימיום למציאת עבודה, בת ארבעה חודשים התבצע בתשלום אחד עבור כל ארבעת החודשים.
בהחלט, נא לפנות אלינו בווטסאפ ונשלח לכם את פרטי החשבון להעברה: https://wa.me/message/ONYDJASQP4UXF1