שאלות ותשובות על השירות

מאת JobHunt

איך השירות של ג'ובהאנט עוזר לי להגיע לפי 4 ראיונות עבודה?

כיום, בשוק העבודה רוב המשרות נסגרות בתוך ארגונים בעזרת גיוסים פנימים ושיטות גיוס של "חבר מביא חבר". שיטות גיוס אלו גורמות לכך שמשרות רבות לא יוצאות מהארגון ולא מתפרסמות.
מודל של ג'ובהאנט עונה בדיוק על הבעיה הזאת. לנו יש את החבר הזה.
אין לנו משרות יש לנו אנשי קשר, אנחנו עושים הפצה ופרסום מאסיבי של קורות החיים שלך אל אנשי הקשר שלנו,

על מנת שקורות החיים שלך יגיעו למגייס עוד בשלב הגיוס הפנימי לפני שהמשרות יוצאות החוצה.

מה היתרון שלכם על פני חברות ההשמה?

בעוד שחברות השמה וחברות כח אדם עובדות בשביל המעסיק, אנחנו עובדים בשבילךמלווים אותך משלב עריכת קורות החיים, מכתב מקדים, פרופיל לינקדאין, הכנה לראיונות, לווי, מעבר על הסכמי שכר ועד למציאת העבודה. אנחנו עובדים איתך ובשבילך.
בנוסף, חברות ההשמה עובדות על משרות שכבר יצאו החוצה, אנחנו עושים הפצה ופרסום מאסיבי של קורות החיים שלך על מנת שתגיע למשרות עוד שהן בשלב הגיוס הפנימי לפני שהן מתפרסמות.

ומה מחיר השירות?

ישנם מספר מסלולי שירות, בפגישה האישית אנחנו מתאימים לכל אחד את המסלול שמתאים לו. בכלל המסלולים תדרשו לשלם דמי רישום, מדובר בדמי רצינות ותחילת תהליך לאחריהם נתחיל באופן מיידי לעבוד על הפרופיל האישי שלכם – פגישה אישית, עריכת קורות חיים ומכתב מקדים, שדרוג פרופיל הלינקדאין ותחילת הפרסום.

מסלולי השירות

מסלול Talent מיועד לטאלנטים צעירים, מפתחים מנוסים, פרי-לנסרים, למי שקורות החיים שלו מעודכנים, מעורה בהליך חיפוש העבודה ובעיקר צריך את החשיפה שהפרסום של JobHunt מעניק.

מסלול Fishing כשמו כן הוא, מדובר במסלול שירות המיועד למי שכבר עובד אך מחפש לשנות או לשדרג את מקום העבודה. המסלול נותן מענה למי שמעוניין לבחון את מצב שוק העבודה ואת סיכויו בו, למי שקצת “נקבר” בתוך שגרת העבודה הקיימת ולמי שלא יודע מאיפה בכלל להתחיל. אם לאחר שלושה חודשים תחליטו שלשנות מקום עבודה זאת “הרפתקאה” שלא בא לכם להיכנס עליה ותחליטו לזנוח את החיפוש, לא תישאו בתשלום מעבר למה שכבר שילמתם (מחצית מדמי השירות).

מסלול Pro מיועד למחפשי עבודה שאינם עובדים. המסלול כולל את כלל השירותים של-JobHunt יש להציע (ייעוץ קריירה, סימולציות ראיונות, הכוונה ופגישות אישיות ועוד)

מסלול C-Level מיועד למחפשי עבודה בכירים (מנכ”לים, מנהלי פיתוח, סמנכ”לים, דירקטורים וכו’) וכולל בנוסף לכל המפורט גם סינון ראיונות דיסקרטי.

JobHunt מעניקה ללקוחותיה “רשת בטחון” למקרה ובשלושת החודשים הראשונים התפטרתם או פוטרתפ מהעבודה החדשה, אנחנו נחזיר אותכם לשירות ולפרסום נוסף (לא תקף למצטרפים למסלול Talent).

האם יש לכם משרות מתאימות בשבילי?

יש לנו אנשי קשר, לא משרות. הסיבה לכך היא שרוב הגיוסים נעשים בצורה של גיוסים פנימים (כמו חבר מביא חבר).
אם אתה רוצה להגיע לגיוסים עוד בשלב שהם נמצאים רק בתוך החברות
 ואם אתה חושב ששליחת קורות החיים שלך לאנשי קשר היושבים בכמעט כל חברות ההייטק/ביוטק/פארמה/גיימינג/ועוד יכולה לקדם את חיפוש העבודה שלך ולקצר לך את זמן החיפוש אז כן, השירות שלנו מתאים לך.

התפוצה הרחבה לא "שורפת" אותי?

זה לא שורף אותך, המושג "שורף אותי" מתאים יותר לשנות ה-90

The Z and Y generation!

מאז שאלו נכנסו לשוק העבודה יש הצפה של ידע! אם בעבר נטוורקינג רחב היה יתרון, כיום למי שאין אותו, נמצא בחיסרון.

הרשתות החברתיות שינו את חוקי המשחק. לכן, ככל שנפיץ את קורות החיים שלך והם יגיעו ליותר מקומות כך הסיכוי שלך למצוא עבודה גדל.

אני חייב להיכנס למשרות שאתם מציעים?

תגיע לכמה שיותר ראיונות, תבחר את העבודה שמתאימה לך! אם התקבלת למשרה מסויימת ואתה לא מעוניין להתחיל לעבוד בה, בגלל המרחק, בגלל השכר, או כל סיבה אחרת. זאת החלטה שלך, אנחנו כאן ללוות אותך למשרה הטובה ביותר בשבילך.

האם יש לכם אנשי קשר גם בצפון או בדרום?

מאגר אנשי הקשר שלנו מתפרס בכל רחבי הארץ, יש לנו אנשי קשר גם בצפון וגם בדרום.

עם זאת, כמות המשרות בקצוות הארץ היא קטנה יותר מפני שכמות החברות שיושבות שם קטנה יותר.

בכל מקרה , אנחנו בוחנים הכל בצורה עמוקה יותר בפגישה אישית.

נתראה במפגש ההסבר,

צוות ג'ובהאנט

תגובה אחת לפוסט

  •  :  אני בכיר בהייטק. מחפש ייעוץ אישי במציאת עבודה. אשמח שתצרו קשר כדי לבחון התאמה

השאר תגובה