שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון עבודה ב-kla
 • ראיון עבודה ב-kla
 • לפני 13 שנים
  ע"י: מחפשעבודה
  עברתי ראיון טלפוני בחברת kla למשרת מהנדס תוכנה מתחיל ויש לי השבוע ראיון שני,מקצועי...רציתי לדעת אם מישהו יכול לעזור ולתת טיפים וכמובן שאלות תכנות או היגיון שנשאלו בראיון...תודה.
 • לפני חודש
  ע"י: samuel
  שלום, אני עומד להתראיין לתפקיד כסטודנט להנדסת חשמל בחברה גדולה בתחום המוליכים למחצה. פירוט התפקיד הוא: Support and drive projects as part of a team to solve electrical issues Drive evaluation of second source vendors for large variety components Ability to review and build ECO’s according to demand Perform First article inspection for tested product Support MDE / electronic teams to focus on complex projects Demonstrating good judgment in selecting methods and techniques for obtaining solutions Get along with senior internal and external personnel רציתי לדעת האם למישהו יש מושג מה משמעות התפקיד הזה? איזה TITLE ההייתם מגדירים לתפקיד כזה? תודה
 • לפני 6 שנים
  ע"י: admin
  תראה כאן, תעדכן אותנו אם עזר באמת בראיון https://goo.gl/LHsuK8 בהצלחה!
 • לפני 7 שנים
  ע"י: 1_אורח_כללי
  מישהו היה שם לאחרונה? יש לי ראיון למשרת פיתוח ואשמח אם יש לכם טיפים.
 • לפני 7 שנים
  ע"י: 1_אורח_כללי
  חלק מהשאלות שמופיעות בקובץ שאלו אותי כבר בראיון הטלפוני, אז אני מניח שבראיון המקצועי יהיה משהו יותר מסובך.
 • לפני 13 שנים
  ע"י: ויטי
  בראיון שני שואלים על design patterns יש GUI שמציג תבניות של ריבועים ומעגלים, 1. בנה את ה class לכל צורה (מעגל, ריבוע) ואת הפונקציות בתוכו. 2. כתוב design לתוכנה שתאפשר לצייר פרח שמורכב ממעגל במרכז, ומסביבו מלבנים. יש לאפשר למתכנתים שישתמשו במחלקות לקבוע את הרדיוס והמידות של הצורות. 3. נניח שרוצים לאפשר להוסיף צורה כלשהי - איך תאפשר זאת ב design? 4. עכשיו רוצים לצייר שדה של פרחים , הוסף design או משהו בדיזיין הקודם שיאפשר לך במינימום שינוי בתוכנה לשכפל פרחים שלמים. ------------ הפתרון הוא להשתמש ב composit . מתכנת שאינו מנוסה לא יידע להסביר את עניין ה polymorphism והאינסטנסיאציה של השדה של הפרחים. כי צריך לשכפל state של מחלקה כולל aggregations ממחלקה שכבר עשית עליה אינסטאנסיאציה, ולא רק לבצע design יבש ברמת ה compile time . תלמד מה זה clone אולי תצליח להבין איך עושים את זה.
 • לפני 13 שנים
  ע"י: 1_אורח_כללי
  בבקשה? או מישהו אחר שהיה בראיון יכול לספר בבקשה מה שאלו?
 • לפני 13 שנים
  ע"י: 1_אורח_כללי
  כאן כבר ראית : viewtopic.php?f=1&t=1323 אגב מה שאלו בראיון הטלפוני ?
 • לפני 13 שנים
  ע"י: מחפשעבודה
  כאן כבר ראית : viewtopic.php?f=1&t=1323 אגב מה שאלו בראיון הטלפוני ? כן, בראיון הטלפוני שאלו אותי שאלות מתוך הקובץ הזה 24-30 רציתי לדעת אם מישהו היה שם לאחרונה ויודע על שאלות נוספות
 • לפני 13 שנים
  ע"י: 1_אורח_כללי
  כאן כבר ראית : viewtopic.php?f=1&t=1323 אגב מה שאלו בראיון הטלפוני ? כן, בראיון הטלפוני שאלו אותי שאלות מתוך הקובץ הזה 24-30 רציתי לדעת אם מישהו היה שם לאחרונה ויודע על שאלות נוספות אתה יכול לספר בבקשה מה שאלו אותך בראיון השני הרגיל?