אמדוקס – C++ ומרכז הערכה

מאת JobHunt

הדינאמיקה הקבוצתית מחולקת לשניים :

1)בחירת מועמדים לקבלה לעבודה 

2)בניית גשר.

בגלל שזה חלק פסיכולוגי ויושבים איתכם מנהלי צוותים ומנהלי פרוייקטים , אי אפשר לדעת מה העדפה אישית שלהם ומה דרישות של תפקיד , אליו אתם מגוייסים.

החלק של מועמדים -> 

מקבלים תיאור משרה ותיאור של 6 מועמדים , צריך לדרג אותם מ1 עד 6.בהתחלה כל אחד בנפרד ולאחר מכן דירוג משותף של כל הקבוצה שלכם. 

לחלק הזה יש 5 דקות אם אני לא טועה , ובסוף צריך להקריא מה הקבוצה בחרה.על כל חברי הקבוצה להסכים לבחירה , אחרת היא תיפסל.חבר בקבוצה יכול להטיל וטו על ההחלטה (הדבר הכי דפוק לעשות) ואז אין החלטה . את החלק הזה עברו אנשים שהשתתפו ב-70% , לא הובילו את הדיון וגם לא שתקו לאורך כל הדיון.צריך לחשוב על אופציה , בה אף אחד בקבוצה לא יסכים אם הבחירה שלכם , ומה עושים במקרה הזה.להזכירכם , המנהלים לעתיד יושבים באותו חדר איתכם , ומקשיבים לכל דבר שנאמר. 

החלק של הגשר -> נותנים המון חלקי לגו ומבקשים לבנות גשר (לפי 3 שבועות מימדים היו 10 על 15 , לפני שבוע זה כבר גדל ל-40 על 20 , אז אין לדעת ).לגשר צריכים להיות עמודי תאורה במרחק של 4 ס"מ אחד מהשני , רגליים ואסור שאף חלק בצבע אדום יגע בחלק בצבע כחול(בכל חלקי הגשר) , וכמה שיישאר פחות חלקים מיותרים – ככה יותר טוב.לבניה נתונה חצי שעה , כשבהתחלה צריך להתחלק ל-2 קבוצות ולחלק את הזמן ל

א)תכנון

ב)ביצוע

ג)אינטגרציה

כאשר בכל חלק המדריכה עומדת עם סטופר.

אחרי שלב התכנון שתי הקבוצות לא רשאיות לדבר זו עם זה , אז צריך לתכנן טוב.

אצלינו היה 15 דקות תכנון , 10 דקות ביצוע ו5 דקות אינטגרציה וזה מספיק זמן.

בסוף המדריכה שואלת באקראי לדרג את התנהלות הקבוצה ו\או התנהלות שלכם ומה ציון שהייתם נותנים לגשר.מומלץ לא לחרטט , אם הגשר יצא דפוק – אז לציין את זה .

לפני הדינאמיקות יש גם היכרות אישית : 

המדריכה מפזרת המון קלפים עם כל מיני תכונות("לדעת לוותר" , "להוביל" , "לנצח" וכד') וצריך לבחור שניים:

1)תכונה שמאפיינת אותכם הכי טוב אותכם 

2)קלף עם תכונה שהייתם רוצים שתהיה לכם.

פה בחלק הזה צריך לחשוב ניטרלי , ולחפש תכונות כמו "להאמין בניסים" , "לדעת להיות לבד" וכד' , אבל זה נתון לבחירה אישית שלכם .כאשר אתם בוחרים קלף תחשבו איך אפשר לעקוץ אותכם עם התכונה הזו (כי זה מה שהמדריכה עושה) .

התשובות ש"עברו" : 

התכונה שלי -> לדעת להיות לבד 

התכונה שהייתי רוצה שתהיה לי -> להאמין בניסים .

לבדיקת התאמה