מאמרים וטיפים

איך תגיעו למשרות הכי טובות לפני כולם?

מאת JobHunt

אז מה בעצם JobHunt עושים?

זה פשוט מאוד, אנחנו מפרסמים אתכם, מחפשי העבודה, בקרב קהילת אנשי קשר שאספנו וטיפחנו לאורך השנים, ושאנחנו ממשיכים לאסוף ולטפח מדי יום ביומו. באופן כזה, קורות החיים שלכם זוכים לחשיפה מטורפת ובהתאם לעקרון חוק המספרים הגדולים, אנחנו בטוחים שתמצאו את העבודה אותה אתם מחפשים בזמן הקצר ביותר!

אנחנו לא מפרסמים משרות, אנחנו מפרסמים טאלנטים. לפני הפרסום אנחנו מוודאים שקורות החיים והמכתב המקדים שלכם מדויקים ולא רק מבטאים את מה שאתם מחפשים, אלא

הכן את הממליץ

מאת JobHunt

 

שיחת ממליץ היא לרוב אחד השלבים הסופיים בתהליך הגיוס.
שלב מכריע בתהליך, העוזר למגייסים לבחור מועמד סופי מבין 1-3 "פיינליסטים". שיחות הממליץ נעשו בשנים האחרונות יותר ויותר מתוחכמות. כבר כמעט ולא שואלים שאלות כמו "ספר לי על המועמד", אלא יותר שואלים שאלות שאין

שאלות ותשובות על השירות

מאת JobHunt

איך השירות של ג'ובהאנט עוזר לי להגיע לפי 4 ראיונות עבודה?

כיום, בשוק העבודה רוב המשרות נסגרות בתוך ארגונים בעזרת גיוסים פנימים ושיטות גיוס של "חבר מביא חבר". שיטות גיוס אלו גורמות לכך שמשרות רבות לא יוצאות מהארגון ולא מתפרסמות.
מודל של ג'ובהאנט עונה בדיוק על הבעיה הזאת. לנו יש את החבר הזה.
אין לנו משרות יש לנו אנשי קשר, אנחנו עושים הפצה ופרסום מאסיבי של קורות החיים שלך אל אנשי הקשר שלנו,

על מנת שקורות החיים שלך יגיעו למגייס עוד בשלב הגיוס הפנימי לפני שהמשרות יוצאות החוצה.

5 טיפים להתאמת קורות החיים שלך לקריאה מהירה של מגייסים

מאת JobHunt

Resume

מגייסים עוברים על מאות קורות חיים ביום, כתוצאה מכך זמן הקריאה של קובץ קורות החיים הוא למשך 5 שניות בממוצע.

לכן, קורות החיים צריכים להיות מונגשים לקריאה מהירה של מגייסים.

חמשת הכללים החשובים ביותר לכתיבת קורות חיים:

איך לעבור ראיון עבודה בעזרת ניהול רגשות: בלוג שני בסדרה "על רגשות – וחיפוש עבודה"

מאת JobHunt

 

ראיון עבודה אופטימי

שלב הראיונות

העובדה שהגעתם לראיון כבר אומרת שעברתם את 1,500 המועמדים האחרים בממוצע ששלחו קורות חיים לאותה המשרה, בעצם הגעתם לשלב הגמר יחד עם 3-15 מועמדים נוספים. כבר בשלב זה כבר אפשר לטפוח לעצמכם על השכם. ועכשיו שלב הגמר: לרוב 2 ראיונות – אחד מקצועי ואחד אישיותי. ראיון מקצועי הוא מקצועי נטו, יש להתכונן אליו כמו אל מבחן. ראיון אישיותי לעומת זאת יכול להיות הרבה יותר מלחיץ, מכיוון שאין נכון ולא נכון, אין פתרון אחד. המראיין רוצה לדעת כמה שיותר מידע עליך, והאם הפרופיל האישי שלך מתאים לתרבות הארגונית הייחודית של אותו מקום עבודה.

איך להישאר אופטימיים במהלך חיפוש העבודה – בלוג ראשון בסדרה: "על רגשות – וחיפוש עבודה"

מאת JobHunt

בfeelingזמן חיפוש העבודה כמעט בכל יום מגיעים לסערת רגשות. רגע אחד מרגישים בעננים ורגע אחר בקרשים. כאשר מתחילים לחפש עבודה – בין אם זוהי עבודה ראשונה ובין אם מגיעים עם נסיון, ישנה הרגשה של התחדשות – ערבוב של שמחה והתרגשות מההתחלה החדשה. שולחים בהתלהבות קורות חיים לכל עבר ואז מתחיל הדאון הראשון, למה לא חוזרים אלי? אולי אני לא מספיק טוב? אולי אני לא שולח קורות חיים למשרות הנכונות? לבסוף הטלפון מצלצל – מעט התרגשות ומעט היסוס השיחה הסתיימה בקביעת ראיון. לפני הראיון ישנה מערבולת רגשות -מצד אחד התרגשות, לחץ, כייף, אפשרויות חדשות נפתחות  ומצד שני חשש שעלול להתבטא כחוסר בטחון עצמי – איך להציג את עצמי בצורה הטובה ביותר בזמן קצר של 30-40 דקות. יוצאים מראיון מותשים אך מרוצים. ואז מתחיל שלב הציפיה.. ממתינים לטלפון חזרה, לעיתים זה יכול לקחת ימים ארוכים (ארוכים מדיי לטעמי), כבר מדמיינים איך מגיעים כל בוקר לעבודה, איך אוכל לתת את כל כולי בשביל להיות מקצוען בעבודה החדשה,  ואז הטלפון מצלצל… אכזבה..  הכל מההתחלה.

התחדשות – חשש – התלהבות – דאון – התרגשות – כייף – בטחון עצמי – היסוס – התרגשות לקראת ראיון – חוסר בטחון עצמי – מרוצה – התשה – ציפיה – אכזבה… התהליך יכול להיות מתיש ולא נעים.

מיתוג עובד (Employee Branding)

מאת JobHunt

BRAND

מה הקשר בין מיתוג לבין קריירה? לבין חיפוש עבודה? וממתי בני אדם הם מותגים? שאלות מצויינות. ובכן, אנחנו כבר מזמן לא חיים בעולם שבו יש לנו רק מעסיק אחד או שניים וכנראה לא נצא לפנסיה בסופה של קריירה בת 30 שנה באותו מקום עבודה. עולם העבודה כיום הוא עולם דינמי – מסלול הקריירה האישי שלנו כולל תחלופה גבוהה של מעסיקים לאורך השנים. ההורים שלנו נכנסו לארגון ועבדו בו עד הפנסיה, אבל אנחנו מחליפים עבודות כל 4 שנים ולפעמים פחות. אצל ההורים – הביטחון התעסוקתי היה במקום העבודה, ומה איתנו? איפה אנחנו יכולים למצוא ביטחון?

איך מוזיקה משפיעה על פרודוקטיביות

מאת JobHunt

music_at_work_0

כשמדברים על יצירתיות – טבעי לדבר על יצירה של מוזיקה, אבל – האם מוזיקה בפני עצמה עוזרת לנו ליצור? שאלה זו נשאלת יותר ויותר מאז הפיכתה של מוזיקה

לחלק משגרת העבודה המודרנית.

בשגרת העבודה המודרנית – חלק גדול מהזמן שלנו מנוצל לעבודה, וחלק גדול מהעבודה שלנו מתבצע עם מחשב. אנחנו מבלים יותר ויותר זמן מול מסך, מה שהופך את יום העבודה לכזה שיש בו מקום למוזיקה… אבל האם כדאי לתת לה את המקום הזה? האם זה יעיל להקשיב למוזיקה בזמן העבודה?

שלוש שיטות עיקריות לגיוס בהייטק

מאת JobHunt

איך מגייסים עובדים חדשים בהייטק?

עולם ההייטק הוא עולם דינאמי ומשתנה במהירות. הטכנולוגיות מתפתחות ומתחלפות, העובדים מתחלפים בתדירות גבוהה וזקוקים לתמריצים מגוונים ומשתנים, סביבת העבודה והסביבה הארגונית משתנה למגוון כיוונים, ועוד. הדפוסים האלה של שינוי תמידי חלים, מן הסתם, גם על צורכי הגיוס בהייטק ומייצרים תהליכי גיוס משתנים ועם צורך ביכולות אדפטיביות גבוהות.

בהמשך, נרכז כמה מהשיטות המובילות לגיוס, נתהה על קנקנן ונשאל לגבי האפקטיביות שלהן.

כמה מילים אישיות / למה ג'ובהאנט

מאת JobHunt

סטיוארט

בדרך כלל, כשלקוח מרוצה ומפרגן באופן מיוחד – אנחנו מעדיפות להשתמש במילים שלו.

הפעם, אולי כי זו כבר הפעם השניה שהוא מפרגן אחרי שמצא עבודה, אולי כי זו תחילתה של שנה חדשה, שתהיה מלאת שינויים וחידושים…

או אולי כי אחרי חמש שנים של עבודה בג'ובהאנט הגיע הזמן לדבר קצת מהלב…

*מה שלא מונע ממני להעלות את הפרחים שלו.. טוב נו, תמונה שלהם 🙂 *

1 2 3 9